Proszę czekać trwa wykonywanie rządzenia.

Logowanie


Możesz logować się na podstawie loginu lub adresu e-mail jaki podałeś podczas rejestracji. W razie problemów z logowaniem możesz skorzystać z formularza resetu hasła.
Możesz się również zarejestrować przy pomocy formularza rejestracyjnego.

×

O nas


Każdy właściciel działki czy domu jednorodzinnego ma swoje własne pomysły i plany na zagospodarowanie posiadanej przestrzeni. O wiele trudniej jest jednak przenieść powstałe w głowie projekty na papier bez pomocy profesjonalistów.

Zespół K.U.P. Projekt wychodzi naprzeciw takim potrzebom. Na naszej stronie internetowej można znaleźć unikalne projekty garaży, domów jednorodzinnych i innych zabudowań, a także bez wychodzenia z domu zamówić jeden z nich. Jeśli jednak okaże się, że zamieszczone na stronie projekty budynków gospodarczych nie spełniają wszystkich Państwa oczekiwań, możliwe jest także przygotowanie  indywidualnej  propozycji  uwzględniającej wszelkie wymagania  oraz  popartej  profesjonalną  radą i wskazówkami naszego zespołu. Gwarantujemy najwyższą jakość i pełną satysfakcję ze współpracy, której efektem będzie funkcjonalne  i nowoczesne zagospodarowanie Państwa działek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony oraz do kontaktu z naszym zespołem.

K.U.P. Projekt